تمام سعی ما در فروشگاه خوارزم بر این بوده است که روش پرداخت وجه را برای دوستداران کالاهایی هم چون کالای خواب شامل روتختی و بالش، کالای دیجیتال هم چون گوشی موبایل و رایانه و تبلت، لوازم خانگی و غیره را راحت تر کنیم .

برای همین در این بخش به تمام نکات و روش هایی که شما عزیزان می توانید با خیالی راحت تر کالاهای درخواستی خود را با تضمین و اعتماد بیشتر سفارش دهید، را آورده ایم.

برای سفارش محصولات، شما می توانید از یکی از روش های زیر استفاده کنید:

۱ -پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت

همگی کاربران فروشگاه خوارزم می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی سایت فروشگاه خوارزم، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و سفارش خود را ثبت کنند.

برای خرید محصولات فروشگاه خوارزم نیازی به مراجعه به بانک نیست! شما به راحتی می توانید با داشتن کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) اقدام به خرید محصولات کنید.

پرداخت موفق به منزله قطعی بودن پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می شود. بعد از تکمیل سفارش محصولات، فروشگاه خوارزم موظف است در کمترین زمان ممکن کالاهای سفارش داده شده شما را با بهترین کیفیت ارسال نماید.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده میشود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

۱ -شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانکها، بر روی کارت درج شده است.

۲ -رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. اگر فعال نباشد کافی است به خودپرداز بانک صادر کننده کارت مراجعه و در قسمت رمز دوم یا رمز اینترنتی، برای کارت موردنظرتان یک رمز دوم اختصاص دهید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز برای عملیاتی چون کارت به کارت یا پرداخت پول، وارد می کنید، تفاوت دارد.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد.

۴ -تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است.

2 -واریز بانکی (واریز وجه به حساب بانکی یا کارت به کارت)

اگر امکان پرداخت آنلاین ندارید، میتوانید مبلغ مورد نظر خو را از طریق «کارت به کارت» یا «واریز به حساب بانکی» واریز کنید.

این نکته اهمیت دارد که برای استفاده از این روش باید حتما بین ساعت 9 الی 17 روزهای کاری و غیر تعطیل اقدام نمایید و  همچنین بعد از پرداخت وجه با تلفن 05138495531 تماس بگیرید و کد پیگیری را اعلام نمایید.

 

شماره کارت : 5822 5747 9981 6037

بانک ملی ایران

بنام محمدحسین مجیدی

 

توجه: در صورت استفاده از روش «پرداخت آسان و سریع» یا «واریز بانکی» برای سفارش محصولات مورد نظر از طریق تماس تلفنی پس از واریز وجه، شماره پیگیری واریزی خود + مبلغ را حتماً به شماره تلفن 05138495531 اطلاع دهید

برای روند بهتر خرید از خوارزم کالا بهتر است راهنمای خرید از خوارزم را مطالعه بفرمایید